Kripto para araştırma ve danışmanlık hizmeti sunan Delphi Digital, bir VC(Venture Capital) fonu başlattı. Venture Capital, risk taşıyan, yeni bir girişime veya hayata geçtikten sonra finansal desteğe muhtaç olan şirketlere yapılan yatırımlara ”Venture Capital’ yani risk sermayesi denir.

delphi digital

Dijital varlık araştırma ve danışmanlık şirketi Delphi Digital, ortaya çıkan kripto varlık projelerine odaklanan bir risk sermayesi fonu başlattı.

Delphi Digital, 30 Temmuz’da yapmış olduğu duyuruya göre “piyasa üzerinde önemli bir etki yaratacağına inandıkları projelerde daha aktif katılımcı olmak, gerekirse devralmak ve ilk halka arzlara katılma gibi yeni fırsatlar olacağını” açıklıyor.

Delphi Ventures, dahili sermaye kullanılarak finanse edildi ve kurucuları tarafından tamamen açıldı.

Digital Digital Ventures, piyasaya yeni çıkan veya çıkacak olan dijital varlıklara odaklanacak.

Delphi Digital Stratejisi

Firmanın yatırım stratejisi, blockchain teknolojisinin eninde sonunda merkezi varlıkları dağıtacağına olan inançlarıdır.

“Bu girişim, 21. yüzyılın en büyük servet transferi olayını yönlendirecek trilyon dolarlık fırsatı temsil ediyor” diye ekledi.

Sermaye dağıtımına ek olarak, Delphi Ventures yatırımlarının performansını en üst düzeye çıkarmak için “ortak zaman, bilgi ve ağlar” dan yararlanmayı planlıyor.

Delphi Digital

Delphi 2.0 Yenilemesini Tamamladı

Delphi ayrıca 30 Temmuz’da yeni tasarlanmış bir web sitesi ve üye portalı başlattı.

Delphi 2.0 yenilemesinin ardından, Ethereum ekosisteminin aylık incelemeleri, jeton modelleri ve kripto varlık piyasaları makro perspektif dahil olmak üzere yeni veri analizi ürünleri sundu.

Delphi Digital, Londra’da bir ofis açmasıyla analist ekibini de genişletti. Avrupa ofisine üç tam zamanlı personelin eklenmesi toplam Delphi analisti sayısını 10’a çıkardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz