Analist Tone Vays, Bitcoin’in yükselişinin rekor seviyelere ulaşmanın temelini attığını söyledi.

bitcoin rekor kıracak

Deneyimli bir kripto para birimi analisti olan Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) hızlı bir şekilde 11.000 doların üzerine çıkmasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesinin temelinin oluştuğunu belirten bir açıklama yaptı.

27 Temmuz’da YouTube’da paylaştığı analiz videosunda Weiss, Aralık 2017’ye göre 20.000 dolarlık Bitcoin fiyatının 2020’de yeni bir rekor kırabileceğini savundu. Tüm koşulların piyasadaki bitcoin için uygun olduğunu ve sadece bir veya daha fazla teknik sinyalin gerekli olduğunu söyledi.

Durumlar 2019’daki Gibi Değil

Bitcoin’in piyasadaki hakimiyetini vurgularken, deneyimli analist, bu dönemde BTC fiyatının 2019’da sona eren parabolik yükseliş sürecinden farklı bir seyir izlediğini belirtti.

28 Temmuz tarihinde Dailyhodl sitesinde yer alan haberde, Tone Vays’in şu sözleri aktardı:

“Bu eğilim devam ettiği sürece, Bitcoin konusunda çok iyimser olacağım. Bence Bitcoin 10.000 dolara düşecek. Sonra, tıpkı altın gibi hızlı bir şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebilir. Bitcoin hakkında hala umutluyum. HODL durumumu bozmayacağım. “

Bitcoin Fiyatı 10.000 Doların Üzerinde Kalmalıdır !

Tone Vays, analizinde Bitcoin fiyatının 10.000 doların üzerinde kalmaya devam etmesi gerektiğini vurguladı. Direnişten desteğe değişen 10.500 $ seviyesini güçlendirmek için daha fazla zamana ihtiyaç olacağını önerdi. Vays, 2019 rallilerine güvenmediğini belirtti ve yorumları yaptı:

“2019’da faturlarımdan dolayı HODL ödeme pozisyonumu kırdım. Çünkü 14.000 dolarlık yükselişe güvenmiyordum. Bu yükselişin daha da yükseleceğine inanıyorum. Şimdi 2019’un başında düşündüğümden çok daha olumluyum.

Öte yandan Vays, Bitcoin boğalarının fiyatı 10.000 doların üzerinde tutmasının hayati öneme sahip olduğunu belirtti. “Trend çizgisinin üzerinde tam bir mum oluşmalı” diyen Vays, şöyle devam etti:

Mumlar trend çizgisinin üzerinde başlayıp bitiyor gibi görünüyor. Sürekliliği yakalamak için trend çizgisini kırmanın ilk adımı olarak düşünün. Birkaç hafta boyunca bu seviyenin üzerinde kalmak zorunda değiliz. Mumun haftalık kapanış fiyatı 10.000 doları aşarsa, bu benim için yeterli.

Bitcoin İçin 6 Haneli Fiyat Beyanı

Cointelegraph tarafından alıntılandığı gibi, Bitcoin destekçisi ve yorumcusu Max Keizer, BTC fiyatının 28.000 dolara ulaşana kadar yükselmeye devam edeceğini öne sürdü. Keizer, BTC / USD paritesinin rekor seviyeye ulaştığında düzeleceğini ve ardından altı haneli bir fiyata yükseleceğini iddia ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz